Ansatte

Barnehagens ledelse

Ida S.

Stilling: Daglig leder
932 85 100
sorhellinga.barnehage@norlandiabarnehagene.no

Blåklokkene

Sofie M.

Stilling: Pedagogisk leder
414 10 208
sorhellinga.blaklokkene.ped@norlandia.com

Lisbet B.

Stilling: Assistent

Magnus V.

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Pedagog på dispensasjon

Gåsungene

Jheensy (Jessi) E.

Stilling: Pedagogisk leder
950 10 518
sorhellinga.gasungene.ped@norlandia.com

Azita J.

Stilling: Assistent

Camilla H.

Stilling: Vikar

Mirela L.

Stilling: Vikar

Mirela er vikar med for tiden tilhold på Gåsungene

Hvitveisene

Pia S.

Stilling: Pedagogisk leder

Zarqa N.

Stilling: Pedagogisk leder
950 49 270
Sorhellinga.Hvitveisene.Ped@norlandia.com

Piotr P.

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Kamaran F.

Stilling: Assistent

Elin E.

Stilling: Vikar

Persillene

Benjamin J.

Stilling: Pedagogisk leder
950 62 694
sorhellinga.Persillene.Ped@norlandia.com

Yeter A.

Stilling: Assistent

Gerd L.

Stilling: Assistent

Solsikkene

Bente H.

Stilling: Pedagogisk leder
920 77 056
sorhellinga.solsikkene.ped@norlandia.com

Caroline A.

Stilling: Vikar

Andreas N

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Sukkertoppene

Georg C.

Stilling: Pedagogisk leder
455 11 877
sorhellinga.sukkertoppene.ped@norlandia.com

Filip D.

Stilling: Assistent

Sandra K.

Stilling: Assistent

Suada A.

Stilling: Annet

Andre ansatte

Kristina D.

Stilling: Annet

Kristina er støttepedagog fra fagsenteret

Mejreme M.

Stilling: Vikar

Hafsa H.

Stilling: Vikar

Afan M.

Stilling: Vikar

Adjei A.

Stilling: Vikar